• شرکت صنایع غذایی آذر نام آراز

  شرکت صنایع غذایی آذر نام آراز با اندوخته بیش از 30 سال در صنعت آرد در مرکز و شمال غرب کشور برای صنایع مختلف با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان این صنعت و با استفاده از تجارب ارزشمند آنها و تلفیق آن با دانش روز سعی نموده محصولات با کیفیت و مطلوب به مشتریان عرضه نماید.

  این مجموعه در راستای بهبود صنایع آرد و نان و فرآورده های آردی مفتخر است برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و عرضه انواع آرد سایر غلات و محصولات مکمل نماید. این شرکت در سال 1388 با توجه به رویکرد جامعه به محصولات سالم، رژیمی و مغذی و نیاز صنایع مختلف به آرد جو مرغوب و با کیفیت بر خود ملزم دانست که در این زمینه گامی بردارد. از این رو پس از تحقیقات وسیع در زمینه مصرف محصولات رژیمی و مغذی و تکنولوژی های روز دنیا و همچنین با استفاده از کارشناسان معتبر صنعت آرد کشور و پس از یکسال بررسی های مستمر طرح تولید و پلن تجاری آن آماده و عملیات ساخت و احداث واحد تولیدی پیشرفته مدرن (Roller Milling System) آغاز گردید و در شهریور ماه 1391 با دریافت پروانه بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت و در آذر ماه 1391 با اخذ پروانه های بهداشتی از وزارت بهداشت و درمان و دریافت گواهینامه استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.

 • زنجان
 • آرد قدس رضوی

  كارخانه آرد قدس رضوي براساس موافقت اصولي مورخ 1369/9/6 اداره كل صنايع استان خراسان براي توليد آرد والسي در قالب يكي از واحدهاي تابعه شركت نان قدس رضوي احداث و در تاريخ 1376/12/27 به ثبت رسيده است.

 • خراسان رضوی
  

  فروشگاه اینترنتی نون کامل

  (سنگگ ، تافتون ، لواش و بربری ) سودابه